لیگ برتر

مبارزات هفته اول و دوم از دوازدهمین دوره رقابتهای لیگ برتر نونهالان باشگاهای استان تهران جام آینده سازان المپیک

با برگزاری مبارزات هفته اول و دوم لیگ برتر نونهالان استان،فرایند سازان و بهین آور از دو گروه اول و دوم جایگاه نخست جدول رده بندی را به خود اختصاص دادند.

تاریخ انتشار: 17تير1396|18:36

کد خبر: 13720

به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان تهران ؛ مبارزات هفته اول و دوم از دوازدهمین دوره رقابتهای لیگ برتر نونهالان باشگاهای استان تهران جام آینده سازان المپیک،گرامیداشت شهید تکواندو کار”غلامرضا نورالهی” در دو گروه یک و دو،با حضور ۱۱ تیم ( آکادمی یاس،  باشگاه جوانه ، توسن ، فرایند سازان انرژی ، باشگاه ۱۵ خرداد،  ملوان ، رزین گل، بنیاد فرهنگی صبح قریب ، هیات اسلامشهر، شیر آلات شایان و بهین آور) جمعه ۱۶ تیر ماه در خانه تکواندو پایتخت برگزار شد .
نتایج دیدارهای هفته اول و دوم از گروه یک و دو به شرح ذیل می باشد ؛
گروه یک
هفته اول////

 آکادمی یاس  ۵  _  باشگاه جوانه   یک توسن ۳ _  فرایند سازان انرژی   ۷

باشگاه ۱۵ خرداد( قرعه استراحت)
هفته دوم////

توسن ۶ _ باشگاه ۱۵ خرداد ۳ فرایند سازان انرژی  ۹ _ باشگاه جوانه یک

اکادمی یاس ( قرعه استراحت)
گروه دوم

هفته اول////

ملوان ۹ _ رزین گل یک بنیاد فرهنگی صبح قریب  ۳ –  هیات تکواندو اسلامشهر ۷ شیرالات شایان صفر _بهین آور  ۱۰

هفته دوم////

بنیاد فرهنگی صبح قریب ۹ _ رزین گل  صفر شیرآلات شایان ۳ _ ملوان ۷ بهین آور ۹ _ هیات تکواندو اسلامشهر یک

لازم به ذکر است در پایان هفته دوم از گروه یک،فرآیند سازان انرژی با کسب ۶ امتیاز صدرنشین شد، آکادمی تکواندو یاس با کسب ۳ امتیاز تفاضل ۴  در رتبه دوم قرار گرفت، آکادمی توسن با کسب  ۳ امتیاز تفاضل منفی یک ،جایگاه سوم ایستاد و باشگاه ۱۵ خرداد و جوانه بدون کسب امتیاز رتبه های  چهارم و پنجم خود اختصاص دادند.
همچنین درگروه دوم،بهین آور با کسب ۶ امتیاز و تفاضل ۱۸ در رتبه نخست قرار گرفتند، ملوان با کسب ۶ امتیاز و تفاضل ۱۳ امتیاز دوم شد، بنیاد فرهنگی صبح قریب با کسب ۳ امتیاز و تفاضل ۵  و هیات تکواندو اسلامشهر با کسب ۳ امتیاز و تفاضل منفی چهار ،به ترتیب در رتبه سوم و چهارم  ایستادند.

برترین ها/////////

گروه یک

فنی ترین تیم :فرآیندسازان انرژی

بهترین مربی:سهیل عباسی( فرآیندسازان انرژی)

بهترین سرپرست:رحیم صالحی( باشگاه جوانه)

تیم اخلاق:آکادمی توسن

بهترین بازیکن:امیر علی ایمانی( فرآیندسازان انرژی)

گروه دوم

فنی ترین تیم:بهین آور

بهترین مربی:امید لطفعلیان ( ملوان)

بهترین سرپرست:مجید جهانیان ( ملوان)

تیم اخلاق:بنیاد فرهنگی صبح قریب

بهترین بازیکن:نیما رحمتی( بنیاد فرهنگی صبح قریب)

اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک
یادداشت

یادداشت/محسن بابادی

راز فناناپذیری رونالدو و بوفون چیست؟

دکتر محسن رضایی

چرا انقلاب کردیم و حالا چه کنیم؟

یادداشت/محسن بابادی

گزارشی از شرح حال فولاد مقابل استقلال تهران.

یادداشت/محسن بابادی

نفت مسجدسلیمان آبروی فوتبال خوزستان در لیگ دسته یک

دکتر کرم رضا پیریایی

روزنامه‌نگار تراز جمهوری اسلامی

یادداشت/محسن بابادی

نقش تماشاگران در بازی نفت و استقلال چیست؟

محسن بابادی

مشکلات فوتبال خوزستان چیست؟

نویسنده: میر حافظ حوائج

رابطه فرهنگ و صلح

یادداشت/محسن بابادی

پرسپولیس خوب بود یا نفت آبادان ضعیف کار کرد؟

محسن بابادی

چگونه فوتبال مسجد سلیمان به اوج خواهد رسید؟

یادداشت/سید بهزاد اخلاقی

بالکان آبستن حوادث

یادداشت/محسن بابادی

برنده دربی کیست؟ استقلال، پرسپولیس یا هواداران؟

یادداشت/ محمدحسین پیریایی

امروز محسن رضایی کجاست؟

یادداشت//فعال فرهنگى اجتماعى "حميد منجم "

خودکشى دانشجوى علوم پزشکى تبریز به نام عبدالسلام/ دليلى بر ناکارآمدى سيستم آموزشى

محسن بابادی

در مچ اندازی تارتار و منصوریان برنده کیست؟

آخرین اخبار
مصاحبه
فضای مجازی