آرشیو

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان یکی از دو گزینه‌ نهایی سرمربیگری تیم ملی فوتبال آفریقای جنوبی است.

وزیر اقتصاد با انتقاد شدید از مصوبات اخیر مجلس در خصوص مالیات بر ارزش افزوده گفت: این تصمیمات ۴۰ هزار میلیارد تومان افزایش کسری بودجه دولت را ایجاد کرده که تبعاتی مانند تورم، رکود و در نهایت تشویق بیماری هلندی را درپی دارد.

سرلشکر جعفری در جشنواره جهادگران علم و فناوری مطرح کرد ورود سپاه به عرصه کشاورزی با هدف کمک به اقتصاد مقاومتی

فرمانده کل سپاه گفت: ما در کشور محصولات خارجی را راحت‌تر می‌خریم و به داخل کشور می‌آوریم و این مشکل اصلی علم و فناوری است.

رئیس کمیسیون تلفیق برنامه ششم با بیان اینکه دولت اعتقادی به نوشتن برنامه ندارد، گفت: آن چه را که دولت در قالب لایحه احکام و یا سند برنامه ششم توسعه به مجلس ارائه کرد جزو اسناد پشتیبان برنامه است و دولت باید "برنامه" ششم را مجلس ارائه می کرد.

برادر شهید محققی می‌گوید: خیلی‌ها آمدند و به پدر گفتند: "چرا اجازه دادی پسرت با این سن کم به جبهه برود؟" ولی ایشان با اعتقاداتش محکم جواب می‌داد و می‌گفت: "من با این کار وظیفه شرعی خودم را انجام می‌دهم و پشیمان نیستم".

نکات جالب از ۳۰ عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب از بانوی جانباز و نخبه ۲۳ ساله تا رئیس "Miami Valley Hospital"

۳۰ عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب با حضور ۳ هزار نفر از اعضای این جبهه پنج‌شنبه انتخاب شدند. تسنیم در گزاشی نگاهی به کارنامه و سوابق این ۳۰ نفر دارد.

جانشین وزیر دفاع گفت: کار روی سامانه موشکی باور ۳۷۳ (اس۳۰۰ ایرانی) مرتباً در حال انجام است و تست‌هایی هم روی آن انجام شده و این آزمایشات تا زمان تحویل این سامانه ادامه دارد.

در اولین سخنرانی در کنگره آمریکا ترامپ: تحریم‌های جدیدی علیه ایران وضع کردم

رئیس‌جمهوری آمریکا در سخنرانی در کنگره این کشور گفت: تحریم‌های جدیدی علیه افراد و مؤسسات حامی برنامه موشک‌های بالیستیک ایران وضع و بار دیگر بر اتحاد ناگسستنی‌ آمریکا با اسرائیل تأکید کرده‌ام.

وزیر سابق نفت ایران با اشاره به اینکه تکنو‌کرات‌ها با تفکر لیبرالی اقتصاد کشور را به این روز انداختند، گفت: اینکه برخی از مسؤولان هم‌زمان به دنبال تجارت و کار دولتی باشند باهم جور درنمی‌آید.

واکنش کارشناسان اقتصادی به سخنان روز گذشته رئیس جمهور واقعیت های اقتصاد ایران با سخنان رئیس جمهور همخوانی ندارد

روز گذشته در حالی رئیس جمهور در اولین ساعات صبح برای شرکت درپنجاه و هشتمین مجمع عمومی بانک مرکزی راهی این بانک شد که این جلسه با تاخیری قریب به ۸ ماه برگزار می شد.

برای وحدت جبهه انقلاب بایستی اناالحق را کنار گذاشت و در این راستا تمام انقلابیون با هردرجه از انقلابیگری برای نیل به آرمانها باهم وحدت کنند.

"توقیف شناورهای متخلف" در خلیج فارس، رسماً به نیروی دریایی سپاه واگذار شد.

مرجع تقلید شیعیان گفت: ما همواره شما را دعا می‌کنیم و امیدواریم که بتوانید یک ائتلاف خوبی را میان اصولگرایان شکل دهید.

با توجه به مصوبه اخیر کمیسیون تلفیق، سقف حقوق مدیران دولتی در ماه ۲۰ میلیون ۱۶۰ هزار تومان می‌شود.

برنامه هیأت‌های مذهبی شاخص تهران که در شامگاه سه‌شنبه ۱۰ اسفند‌ماه اقدام به برپایی مراسم عزاداری شهادت حضرت زهرا(س) کردند، منتشر شد.

سازمان حج و زیارت از ادامه مذاکرات حج تمتع ۹۶ میان ایران و عربستان خبر داد و تاکید کرد که هیئت جمهوری اسلامی ایران تحقق حجی عزت مندانه با محوریت عزت، امنیت و حقوق حجاج را دنبال می‌کند.

جدیدترین اخبار نبرد با داعش در غرب موصل نیروهای عراقی به مرکز موصل نزدیک شدند

نیروهای عراقی بتدریج در داخل بخش غربی شهر موصل پیشروی می‌کنند و آماده ورود به ساختمان‌های دولتی شهر شده‌اند

امام جمعه اصفهان با تأکید بر وحدت اصولگرایان در انتخابات سال آینده گفت: در شورایی که ویژه این امر در جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی مشخص شده باید نخبگان در نهایت فقط روی یک‌نفر اجماع کنند.

والفجر جدیدترین اژدر نیروی دریایی ارتش برای اولین بار با موفقیت از زیردریایی غدیر شلیک شد.

ارتش و نیروهای مقاومت موفق شدند در ادامه به عقب راندن داعش در شرق استان حمص، خود را به نزدیکی شهر تدمر رسانده و بر ورودی غربی این شهر تسلط آتشباری داشته باشند.

دکتر محسن رضایی در مصلاي زرین شهر: لازمه فسادستيزي ، انظباط انقلابی است

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، دوشنبه شب در جمع مردم شهرستان لنجان اصفهان گفت: برای مقابله با فساد، به انضباطي انقلابی نياز داریم که امام علی(ع) با آهن گداخته اي که به دست برادرش نزدیک کرد ، نمونه متعالی آن است.

صندوق‌ بین‌المللی پول هشدار داد: تحریم‌های ضد ایرانی واشنگتن ممکن است تهدید جدی برای قراردادهای تجاری بین‌المللی ایران باشد.

واکنش سخنگوی کمیسیون تلفیق آقای جهانگیری واضح نقد کند تا جواب دهیم

سخنگوی کمیسیون تلفیق برنامه ششم در واکنش به هجمه جهانگیری به مجلس و برنامه ششم گفت: این دولت برای اولین بار به مجلس برنامه نداد و زحمتش گردن مجلس افتاد.کشور را که بدون برنامه نمی توان اداره کرد. آقای جهانگیری نقد خود را واضح بیان کند تا جواب دهیم.

معاون اول رئیس‌جمهور در هجمه‌ای بی‌سابقه به مجلس و برنامه ششم گفت: مجلس برخی مسائل مهم را با طرح نمی‌تواند حل کند و با تصویب آنها کشور را دچار مشکل می‌کند. برنامه ششم مصوب مجلس گره‌گشای هیچ مشکلی از کشور نیست.

یادداشت

یادداشت/محسن بابادی

راز فناناپذیری رونالدو و بوفون چیست؟

دکتر محسن رضایی

چرا انقلاب کردیم و حالا چه کنیم؟

یادداشت/محسن بابادی

گزارشی از شرح حال فولاد مقابل استقلال تهران.

یادداشت/محسن بابادی

نفت مسجدسلیمان آبروی فوتبال خوزستان در لیگ دسته یک

دکتر کرم رضا پیریایی

روزنامه‌نگار تراز جمهوری اسلامی

یادداشت/محسن بابادی

نقش تماشاگران در بازی نفت و استقلال چیست؟

محسن بابادی

مشکلات فوتبال خوزستان چیست؟

نویسنده: میر حافظ حوائج

رابطه فرهنگ و صلح

یادداشت/محسن بابادی

پرسپولیس خوب بود یا نفت آبادان ضعیف کار کرد؟

محسن بابادی

چگونه فوتبال مسجد سلیمان به اوج خواهد رسید؟

یادداشت/سید بهزاد اخلاقی

بالکان آبستن حوادث

یادداشت/محسن بابادی

برنده دربی کیست؟ استقلال، پرسپولیس یا هواداران؟

یادداشت/ محمدحسین پیریایی

امروز محسن رضایی کجاست؟

یادداشت//فعال فرهنگى اجتماعى "حميد منجم "

خودکشى دانشجوى علوم پزشکى تبریز به نام عبدالسلام/ دليلى بر ناکارآمدى سيستم آموزشى

محسن بابادی

در مچ اندازی تارتار و منصوریان برنده کیست؟

آخرین اخبار
مصاحبه
فضای مجازی